Servis

RASTIE MNOŽSTVO PLAGIÁTOV HODINIEK

Množstvo precízne prevedených plagiátov, ktoré u nás v servise zaznamenávame, rastie. Napodobeniny hodiniek (rovnako tak krabičiek, obalov a záručných listov) sú tak vydarené, že ich v mnohých prípadoch odhalí až technik pri demontáži. Overovanie pravosti vykonáva súdny znalec v odbore časomernej techniky.

Na základe informácií od zákazníkov, ktorí takéto hodinky zakúpili, odporúčame využívať k nákupu iba overených predajcov. Nákupom od neautorizovaných predajcov sa pripravujete nielen o päťročnú záruku, ale podstupujete veľké riziko zakúpenia napodobeniny.

Overených a autorizovaných predajcov na Slovensku nájdete v časti OBCHODY.

Reklamovaný tovar môžete priniesť osobne alebo poslať poštou ako cennú zásielku na adresu: GOLDTIME BL s.r.o. - servis hodín, Rezedova 5, 82101 Bratislava. K tovaru musia byť priložené tieto náležitosti (bez nich nemôže byť oprava urobená):

  • presný popis závady, prípadne požiadaviek na opravu a stav výrobku (úroveň opotrebenia)
  • kontaktné údaje (telefón alebo email pre odsúhlasenie zmeny opráv a ceny)
  • záručný list, ktorý môže v prípade tovaru zakúpeného v SR alebo ČR u autorizovaných predajcov nahradiť doklad o nákupe (iba v prípade, že sa jedná o záručnú opravu v rámci zákonnej dvojročnej záručnej doby). 

Opravy starších modelov

Náhradné diely na modely hodiniek, u ktorých bola výroba už ukončená, sú k dispozícii ešte cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisné stredisko Vás v prípade záujmu môže informovať o situácii u konkrétneho modelu.

Technická podpora

V prípade potreby konzultácie technického problému sa na nás obráťte telefonicky, emailom alebo osobne. Radi Vám poskytneme potrebné informácie.

Zoznámte sa s podmienkami záruky

Dĺžka a podmienky záruky sú uvedené v záručných listoch priložených k výrobkom. U výrobkov, které boly zakúpené v zahraničí platí záručná doba podľa podmienok uvedených v Medzinárodnom záručnom liste, ktorý musí byť riadne vyplnený a predložený spolu s výrobkom.
Na hodinky značky CITIZEN zakúpené v SR a ČR u autorizovaných predajcov poskytujeme záruku 5 rokov.
Záručné a pozáručné opravy tovaru od neautorizovaných dovozcov do SR budú odmietnuté s odkazom na neexistujúci zmluvný vzťah medzi GOLDTIME BL spol. s.r.o. a týmito dovozcami.

Servis externe zabezpečuje:

Ota Válek

Prevádzka: Servis hodín, GOLDTIME BL, Rezedová 5, 821 01 Bratislava

(Kyjevská 4, 831 02 Bratislava - iba korešpondenčná adresa)

 

Po - Pia: 8:00 - 11:00 hod. - 12:00 - 16:00 hod.
So - Ne: zatvorené

Email: obchod@goldtime.skovalek@chello.sk

Tel.: +421 2 43425168 kl.102 p.Válek

Mobil: +421/903 586 607 p. Válek

Adresa pre odosielanie zásielok:

CITIZEN Service Centre
GOLDTIME BL, spol. s.r.o.
p. Válek
Rezedová 5
821 01 Bratislava